Rosie SPF 30 solkräm är ett solskydd i fickformat som passar perfekt för livet ute på språng. Den inbyggda karbinhaken gör att den enkelt kan fästas på en väska, bältesögla eller nyckelring, så att solskyddet alltid finns nära till hands under vandring, festivaler, resor eller dagar i parken. Rosie är kompakt för enkel återapplicering och har en mild vaniljdoft. Den kombinerar praktisk funktion med smidig användning ute på språng. Innehåller 30 ml.
0,06 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,40 | 18,80 | 18,40 | 17,80 |
Röd
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Artikelnummer | 12631321 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtryck | 0,06 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 30% PP plast och 70% HDPE-plast, Aluminium |
| Storlek | 5 x 2,2 x 9,5 cm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 27x51x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159670445 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 26 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |