Kompakt bowlingspel med utfällbar bana, 6 käglor och en bowlingklot. Snabb och enkel att sätta upp och förvara i den medföljande förvaringslådan. Perfekt för en kort, tävlingsinriktad paus på kontoret eller hemma. Uppmuntrar till interaktion och ger nöje mellan arbetsuppgifterna.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 161,00 | 158,00 | 155,00 | 152,00 | 140,00 | 130,00 | 124,00 | 122,00 | 120,00 | 118,00 |
Svart
| Artikelnummer | 90810-N0002 |
| Material | PP, ABS |
| Bredd | 67mm |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 42mm |
| Vikt | 370g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90810.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 335mm x 325mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90810-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |