Kompakt bordscurling med utfällbar spelmatta, 8 smidigt glidande stenar och förvaringsväska. Klar att använda på några sekunder på valfri plan yta, perfekt för en snabb, tävlingsinriktad paus på kontoret eller hemma. Den bärbara designen gör den perfekt för resor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 124,00 | 121,00 | 119,00 | 117,00 | 108,00 | 100,00 | 95,00 | 93,50 | 92,00 | 90,50 |
Svart
| Artikelnummer | 90811-N0002 |
| Material | PP, ABS |
| Bredd | 67mm |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 42mm |
| Vikt | 390g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90811.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 335mm x 325mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90811-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |