Slitstarka skidglasögon med kategori 3-linser, lämpliga för starkt solljus. Justerbar rem för bekväm passform i en storlek som passar alla. Uppfyller EN 174:2001+A1:2009 för optisk kvalitet och säkerhet. Perfekta för fritidsskidåkning och snowboardåkning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 452,00 | 442,00 | 433,00 | 424,00 | 392,00 | 364,00 | 347,00 | 341,00 | 335,00 | 330,00 |
Vit
| Artikelnummer | 86729-N0001 |
| Material | TPU, PC, AC |
| Bredd | 93mm |
| Längd | 190mm |
| Höjd | 33mm |
| Vikt | 120g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86729.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 520mm x 420mm x 470mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86729-N0001 | 3338 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |