Denna praktiska cykelväska i den trendiga roll-top-designen är tillverkad av återvunnen PET. Den har en dragkedjeförsedd topp- och framficka, ett övre grepphandtag, justerbara, vadderade avtagbara axelremmar och dubbla clips för att fästa väskan på cykeln. De två sidofickorna i nät är idealiska för vattenflaskor eller paraplyer. Tillverkad av återvunna material.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 314,00 | 307,00 | 301,00 | 295,00 | 272,00 | 253,00 | 241,00 | 237,00 | 233,00 | 229,00 |
Svart
| Artikelnummer | 95351-N0002 |
| Material | R-PET 600D |
| Bredd | 140mm |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 400mm |
| Vikt | 515g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95351.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 410mm x 500mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95351-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-24T00:00:00+02:00 | 780 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |