Upplev lugn och avslappning med vår White Noise-högtalare. Välj mellan 6 lugnande ljud som hjälper dig att sova bättre eller fokusera. Denna miljövänliga högtalare är tillverkad av 68 % återvunnet material och har upp till 6 timmars speltid. Den har två ljuslägen - ett andningsljus och ett fast ljus - för att skapa den perfekta stämningen.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 736,00 | 724,00 | 712,00 | 700,00 | 689,00 | 678,00 | 667,00 | 657,00 | 647,00 | 637,00 |
Vit
| Artikelnummer | 41317-N0001 |
| Material | Recycled plastic |
| Bredd | 59mm |
| Längd | 58mm |
| Höjd | 220mm |
| Vikt | 330g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 341mm x 336mm x 285mm |
| Bluetooth | Ja |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 41317-N0001 | 1982 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |