Praktisk kylväskan för 6 burkar tillverkad av slitstarkt 600D återvunnet PET. Har en öppen framficka, justerbar axelrem och PEVA-foder som håller dina drycker perfekt kylda. Perfekt för utflykter, picknick eller när du är på språng!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 71,00 | 69,00 | 67,50 | 66,50 | 61,00 | 57,00 | 54,00 | 53,00 | 52,50 | 51,50 |
Svart
| Artikelnummer | 95388-N0002 |
| Material | R-PET 600D |
| Bredd | 155mm |
| Längd | 250mm |
| Höjd | 145mm |
| Vikt | 130g |
| Volym | 5000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95388.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 290mm x 500mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95388-N0002 | 358 st |
| Inkommande lager 2026-09-23T00:00:00+02:00 | 2000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |