Små grönsaker. Stor effekt! Energi, vitalitet och hälsa i en låda: detta planteringskit odlar mikrogrönsaker med hjälp av kokosfiberjord. En hållbar gåva som visar hur små början kan ha stor effekt.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 79,50 | 75,50 | 73,50 | 68,00 | 64,00 | 60,00 | 55,50 | 53,00 | 52,00 | 51,00 |
Natur
| Artikelnummer | 94576-N0094 |
| Material | Pinewood |
| Bredd | 76mm |
| Längd | 76mm |
| Höjd | 76mm |
| Vikt | 135g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94576.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 320mm x 248mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94576-N0094 | 2140 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 2400 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |