Laptopryggsäck med vadderat fack. Passar de flesta 15,6-tums bärbara datorer. Stänkskyddat PU-belagt 210D-material. Har en rullbar framficka, extra fack med dragkedja och justerbara remmar som kan justeras för bekväm bärning i handen eller på sidan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 192,00 | 188,00 | 184,00 | 180,00 | 167,00 | 155,00 | 147,00 | 145,00 | 142,00 | 140,00 |
Svart
| Artikelnummer | 95397-N0002 |
| Material | PU, Polyester, PE |
| Bredd | 400mm |
| Längd | 360mm |
| Höjd | 100mm |
| Vikt | 251g |
| Volym | 15000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95397.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 530mm x 450mm x 450mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95397-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-19T00:00:00+02:00 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |