Denna kompakta besticksats innehåller en sked, gaffel och kniv i rostfritt stål, levereras i ett hållbart förvaringsfodral i PP. Den är utformad för daglig användning och är idealisk för arbete, resor, lunch på språng och utomhusaktiviteter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 72,00 | 68,00 | 66,00 | 61,00 | 57,00 | 53,50 | 49,40 | 47,80 | 46,60 | 45,80 |
Beige
| Artikelnummer | 90404-N0055 |
| Material | PP |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 194mm |
| Vikt | 113g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90404.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 310mm x 230mm x 340mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90404-N0055 | 4021 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |