Noa-nagelfilen är tillverkad av återvunnen ABS-plast och är ett praktiskt och mer hållbart alternativ för daglig nagelvård. Den är utformad för regelbunden användning och har ett bekvämt grepp och en pålitlig filningsyta, vilket gör den lämplig för användning hemma, på jobbet eller på resan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,20 | 13,80 | 13,60 | 12,60 | 12,20 | 11,60 | 11,20 | 10,40 | 10,20 |
Vit
| Artikelnummer | 92739-N0001 |
| Material | R-ABS |
| Bredd | 17mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92739.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 270mm x 330mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92739-N0001 | 5280 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |